Creative forum
Dosadno vam je? Željni ste ludog provoda? Znate da radite u PS? Imate izmišljeni crtać? Ili priču? Ili čak film?! Pa ako ste kreativni, ovo je pravo mesto za vas! Prodajte vaše radove sa kojima neznate šta će te. Vaše priče i pesme biće objavljene u našem časopisu. Registrujte see!

Join the forum, it's quick and easy

Creative forum
Dosadno vam je? Željni ste ludog provoda? Znate da radite u PS? Imate izmišljeni crtać? Ili priču? Ili čak film?! Pa ako ste kreativni, ovo je pravo mesto za vas! Prodajte vaše radove sa kojima neznate šta će te. Vaše priče i pesme biće objavljene u našem časopisu. Registrujte see!
Creative forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pitanja, pomoć i slično

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pitanja, pomoć i slično Empty Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 4:16 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Ajde!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ko ima FB i sam će prepoznati moj problem.
SAMO MI NUDI SA SLIKAMA A JA MOGU DA REŠIM JEDINO SA MOB TELEFONIMA!!! MOJ PRAVI PROFIL JE PROPAO!!!

2Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 4:42 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

Ne mogu da vidim ni jednu sliku,samo mi piše
[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this link] border="0" alt="" />

3Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 6:07 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Pravac admin panel pa ću to da rešim.

4Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 6:49 pm

Lily Potter

Lily Potter
Administrator
Administrator

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nije fer. Nigde nema Daniela Radcliffe-a, Emme Watson, Ruperta Grinta, Bonnie Wright ili tako nekoga. -.- xD

https://creative.serbianforum.info

5Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 7:25 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Jer mi nisu prijatelji.
Kako god, TREBA MI POMOĆ!!!

6Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 7:30 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

Meni i dalje piše
[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this link] border="0" alt="" />

7Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 7:31 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Ja sma pokušala to da nađem ali neće, dali ti u drugim kategorijama to piše?

8Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 7:33 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

Pa one slike koje sam ja postavljala mogu da vidim.

9Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 7:34 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

A ne one koje sam ja postavljala... Hm, rešićemo to! Idem ja na stari poslušni PSFZD da ti na PM pošaljem!

10Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 7:43 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator


Može li neko da mi otvori podforum ''Mesec'' u RPG Gradu?

11Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 7:44 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Ok, saću.

12Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Sre Avg 01, 2012 7:48 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

Merci beaucoup!

13Pitanja, pomoć i slično Empty Re: Pitanja, pomoć i slično Čet Avg 02, 2012 10:21 am

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

You are welcome.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu