Creative forum
Dosadno vam je? Željni ste ludog provoda? Znate da radite u PS? Imate izmišljeni crtać? Ili priču? Ili čak film?! Pa ako ste kreativni, ovo je pravo mesto za vas! Prodajte vaše radove sa kojima neznate šta će te. Vaše priče i pesme biće objavljene u našem časopisu. Registrujte see!

Join the forum, it's quick and easy

Creative forum
Dosadno vam je? Željni ste ludog provoda? Znate da radite u PS? Imate izmišljeni crtać? Ili priču? Ili čak film?! Pa ako ste kreativni, ovo je pravo mesto za vas! Prodajte vaše radove sa kojima neznate šta će te. Vaše priče i pesme biće objavljene u našem časopisu. Registrujte see!
Creative forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mesečeva princeza part 4

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Mesečeva princeza part 4 Empty Mesečeva princeza part 4 Sre Avg 01, 2012 4:41 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

*U najboljem butiku u Lunavilu,gradu Mesečevih vila*
-I evo nas u raju!-rekla je presrećna
-Zamišljala sam raj drugačije.-dodade Valerija
-Val,ovo nije onaj raj kad umreš,nego raj za shopingholičarke!!!To je raj na Mesecu!
-Ako ti tako kažeš.
-Ima da probaš...ono!I ono,i ovo....
Nakupi jedno 15-stak haljina,da ih Valeriji i ugura je u kabinu za presvljačenje.
Valerija izađe u jednoj crvenoj kratkoj haljini pripijenoj uz telo.
-Halina,ovo je mnogo kratko!
-Val,iz kog si ti veka???To je samo do kolena!Ne znam što uvek nosiš one pantalone kad imaš baš dobre noge!Ali zato je Halina tu da te vrati u 21.vek!
-Ja mislim da sam sada u 21.veku.
-'Ajde okret i pravac kabina!probaj drugu,ne sviđa mi se ta!
Valerija se okrete i ode u kabinu.Izašla je posle nekoliko minuta u malo kraćoj zelenoj.
-Ovo je još kraće!Sad si zadovoljna?
-Hmm....nije loše.Ali nije to to!Okret i pravac kabina!
Val se je opet otišla u kabinu,obukla je jednu još kraću žutu haljinu i izašla.
-A sad?
-Lepo,privlačno...ali nije to to...
Val je opet otišla u kabinu i obukla najkraću belu haljinu koju je videla i izašla.
Halina je ostala zapanjena.
-SAVRŠENO!
-Ali je prekratko!
-Nije uopšte!
-Jeste.Sigruna si da je ovo haljina?
-Potpuno.Sad da nađemo nešto zna mene.
Valerija uđe u kabinu i presvuće se u odeću u kojoj je došla.

2Mesečeva princeza part 4 Empty Re: Mesečeva princeza part 4 Sre Avg 01, 2012 4:57 pm

Lily Potter

Lily Potter
Administrator
Administrator

Hahah xD

https://creative.serbianforum.info

3Mesečeva princeza part 4 Empty Re: Mesečeva princeza part 4 Sre Avg 01, 2012 5:04 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

trudila sam se.

4Mesečeva princeza part 4 Empty Re: Mesečeva princeza part 4 Sre Avg 01, 2012 6:05 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Haha xD Halina je čudo xD

5Mesečeva princeza part 4 Empty Re: Mesečeva princeza part 4 Sre Avg 01, 2012 6:58 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

Hal može da natera bilo koga na bilo šta.Ima da transformiše Val u atrakciju cele škole!

6Mesečeva princeza part 4 Empty Re: Mesečeva princeza part 4 Sre Avg 01, 2012 7:23 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Ah, samo ah. Samo nešto ahćem.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu