Creative forum
Dosadno vam je? Željni ste ludog provoda? Znate da radite u PS? Imate izmišljeni crtać? Ili priču? Ili čak film?! Pa ako ste kreativni, ovo je pravo mesto za vas! Prodajte vaše radove sa kojima neznate šta će te. Vaše priče i pesme biće objavljene u našem časopisu. Registrujte see!

Join the forum, it's quick and easy

Creative forum
Dosadno vam je? Željni ste ludog provoda? Znate da radite u PS? Imate izmišljeni crtać? Ili priču? Ili čak film?! Pa ako ste kreativni, ovo je pravo mesto za vas! Prodajte vaše radove sa kojima neznate šta će te. Vaše priče i pesme biće objavljene u našem časopisu. Registrujte see!
Creative forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mesečeva princeza: Valerijin dnevnik part 1

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

Dragi dnevniče,
Danas je bio naporan dan.Ne znam šta je Halini i Kai.Samo se otimaju o mene.Tako me bole ruke...
Mei i Kai su mi rekle da imaju neke knjige za mene.Volela bih da ih uzmem.Ali plašim se.
Ne znam zašto se plašim.Verovatno se plašim toga da se Halina i Kai opet počnu otimati oko mene.Zašto sam im ja tako važna?
Nije mi jasno.Uvek sam sama i mislim da mi je tako najbolje.Halina me je naterala da idem u šoping čudo i da obučem jedno belu kratku haljinu pa čak i neke kao sandale samo nisu sandale...kako se zvaše...platforme,da platforme!
Uskoro mi je rođendan.Za rođendan obavezno pročitam najmanje 10 knjiga ali imam osećaj da će ovaj biti drugačiji.Moj predosećaj me nikada ne vara.Kladim se da će Halina nešto da smisli!Zajedno sa Kai!I Mei i Eri najverovatnije.
Halina me tera da idem na neki koncert,ja ne želim.Danas sam čula neku pesmu a onda sam shvatila da je od Moonlighta.Bila je baš dobra.Možda ću i pristati da odem na taj koncert,ko zna...
Ali odkad je Halina došla u moj život,sve se promenilo.I misli da će još da ne menja.
Nažalost.

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Kai se samo otimala oko Val jer je bilo skoro 17:00 pa da ne zakasni...

Lily Potter

Lily Potter
Administrator
Administrator

A Eri je bila neprimetna. xD

https://creative.serbianforum.info

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu