Creative forum
Dosadno vam je? Željni ste ludog provoda? Znate da radite u PS? Imate izmišljeni crtać? Ili priču? Ili čak film?! Pa ako ste kreativni, ovo je pravo mesto za vas! Prodajte vaše radove sa kojima neznate šta će te. Vaše priče i pesme biće objavljene u našem časopisu. Registrujte see!

Join the forum, it's quick and easy

Creative forum
Dosadno vam je? Željni ste ludog provoda? Znate da radite u PS? Imate izmišljeni crtać? Ili priču? Ili čak film?! Pa ako ste kreativni, ovo je pravo mesto za vas! Prodajte vaše radove sa kojima neznate šta će te. Vaše priče i pesme biće objavljene u našem časopisu. Registrujte see!
Creative forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mesečeva princeza part 2

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Mesečeva princeza part 2 Empty Mesečeva princeza part 2 Sre Avg 01, 2012 2:08 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

Svi su bili zabrinuti.Nisu znali šta da rade.Mesečeva veštica je jako moćna i nisu znali kako da skinu kletvu sa princeze.Dok se ne oglasi Mesečeva vila.
-Ja ću pokušati da ublažim kletvu jer ne mogu da je uklonim.Molim vas sve koji volite princezu da se okupite jer za ovu čin je potrebno mnogo ljubavi.Princeza će biti Mesečeva vila,moja učenica.Nikako ne sme da sazna da je bila princeza,tada ovo ublaženje kletve bi nestalo.Biće Mesečeva vila do svog 16-og rođendana.Ako umeđuvremenu nađe neku osobu koju će voleti više nego svi mi ovde zajedno I ako joj ta osoba uzvati ljubav,kletva Mesečeve veštice će biti uklonjena sa princeze.Ali ako joj ta osoba ne neuzvati ljubav ili ne nađe tu osobu,desiće se ono što je Mesečeva rekla.
Zatim je izbrisala sva Valensijina sećanja i napravila nova.Da je Valensia rođena kao Mesečeva vila,pod imenom Valerija.



Poslednji izmenio ☼_Your Darlin'_☼ dana Sre Avg 01, 2012 2:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

2Mesečeva princeza part 2 Empty Re: Mesečeva princeza part 2 Sre Avg 01, 2012 2:12 pm

Lily Potter

Lily Potter
Administrator
Administrator

Nastavak!

https://creative.serbianforum.info

3Mesečeva princeza part 2 Empty Re: Mesečeva princeza part 2 Sre Avg 01, 2012 2:13 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Ah...

4Mesečeva princeza part 2 Empty Re: Mesečeva princeza part 2 Sre Avg 01, 2012 2:19 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

pardon
onaj deo
''Ako umeđuvremenu NE nađe neku osobu...''
Tu nema NE.

5Mesečeva princeza part 2 Empty Re: Mesečeva princeza part 2 Sre Avg 01, 2012 2:22 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Stv? Ja to ne nisam videla xD

6Mesečeva princeza part 2 Empty Re: Mesečeva princeza part 2 Sre Avg 01, 2012 2:46 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

Editovala sam post posle.

7Mesečeva princeza part 2 Empty Re: Mesečeva princeza part 2 Sre Avg 01, 2012 2:48 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Da, ali ja pre nisma primetila NE xD

8Mesečeva princeza part 2 Empty Re: Mesečeva princeza part 2 Sre Avg 01, 2012 2:49 pm

I Do...Love You

I Do...Love You
Moderator
Moderator

Axa.

9Mesečeva princeza part 2 Empty Re: Mesečeva princeza part 2 Sre Avg 01, 2012 2:52 pm

Creative777

Creative777
Administrator
Administrator

Stv nisam.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu